POMORSKIE

To najbardziej na północ wysunięte województwo w Polsce zaprasza nie tylko na nadbałtyckie plaże. Birdwatching , czyli obserwacja ptaków, łowiectwo, wędkarstwo, ścieżki przyrodnicze, szlaki turystyczne, rowerowe, kajakowe, konne oraz biegi terenowe te wszystkie atrakcje przy gotowało dla turystów właśnie pomorskie.

W wyjazdach firmowych lokalne smaki mają ogromne znaczenie! Smakosze zagustują w truskawkach kaszubskich (zwłaszcza podczas Truskawkobrania ), owocach leśnych, gęsinie i naturalnie śledziu bałtyckim.

Idealnie też wpleciemy w program wyjazdu incentive coś dla pasjonatów historii historii i zabytków. Z pewnością wszystkich zachwyci Gdańsk z Głównym Miastem i Długim Pobrzeżem oraz „miasto z morza” Gdynia.

Amatorzy kąpieli słonecznych i wypoczynku chętnie odbędą przechadzkę po słynnym molo, a wieczorną imprezę firmową zorganizujemy na Monciaku.  Mamy nadzieję także na przyszłoroczny Top of the Top Festival w Sopocie i festiwal Open’er!

Idealnym dopełnieniem wyjazdu firmowego będą także aktywności i zajęcia sportowe i adventure jak wędkowanie na rybackim kutrze, nauka pływanie na kitesurgingu czy surfingu a nawet nurkowanie! A także loty balonem,  paralotnią, spływ kajakowy i czy żeglowanie!

Zapraszamy na niezapomniany wyjazdy firmowy na wybrzeże!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s